ارائه خدمات با کیفیت و شفاف ضمن حفظ اعتماد مشتری از مهم‌ترین اهداف دیبادنیم است. تضمین کیفیت محصولات ارائه شده توسط دیبادنیم باعث شده است تا شرایط مرجوعی کالا را بهبود داده شود. در این بخش چارچوب‌های مربوط به بازگشت کالای خریداری شده ذکر شده است.

شرایط و ضوابط مرجوعی کالا:

  1. کالاهای معیوب : مشتریان محترم در صورت دریافت کالاهای دارای عیب تولیدی مانند پارگی، زدگی، رنگ‌دهی یا غیرقابل استفاده حق مرجوعی کالا را دارند.

  2. عدم تطابق محصول با توضیحات: اگر کالا با توضیحات اعلام شده در وب‌سایت مطابقت نداشته باشد، مشتریان می‌توانند آن را در مدت 3 روز بعد تحویل با ارسال تصاویر مربوطه اعلام نمایند تا در روند تایید قرار بگیرد.

  3. تغییر نظر مشتری: مشتریان میتوانند بعد از تحویل کالا در صورتی که فایل خریده شده مورد پسند قرار نگرفت تا مدت 3 روز کالای خود را تعویض کنند.

  4. شرایط کلی: کالاهای مرجوعی باید در وضعیت اصلی، بدون هیچ‌گونه استفاده و تغییر در بسته‌بندی اولیه باشند. همچنین، مشتریان حتماً باید فاکتور یا رسید خرید را ارائه دهند. هزینه مرجوعی کالا صرفا در صورتی که دلیلی مرجوعی خرابی و ایراد در محصول باشد، به عهده شرکت دیبادنیم است.

روند مرجوعی:

1- اعلام و ثبت مرجوعی توسط مشتری به واحد پشتیبانی از طریق شماره 56575360-021 انجام شود.

2- پس از بررسی شرایط مرجوعی و تایید آن توسط تیم پشتیبانی، نحوه‌ی بازگشت کالا و ارسال آن تعیین شده و از طریق تماس،به مشتری اعلام می‌شود.

2- در نهایت پس از دریافت کالا و بررسی کالا توسط کنترل کیفیت، در صورت نبودن مشکل، روند تعویض یا بازگردانی مبلغ واریزی به حساب مشتری انجام خواهد شد.